fbpx
09:00 - 18:00

BT Danışmanlık Hizmetleri

Tark Teknoloji  büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Hizmetlerimiz Ve Çözümlerimiz

Değişken sorunlara değişken çözümler üretebilme esnekliğine sahip olan ekibimiz sayesinde, size özel çok yönlü çözümler sunuyoruz. Sektörde standart olarak sunulan bir çözüm bulamadığınız, ya da aradığınız çözümün ismini tam olarak koyamadığınız durumlarda;

ekibimizin sizinle sürekli iletişim halinde olarak geliştireceği size ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sayesinde artık çaresiz değilsiniz. Çözemeyeceğinizi sandığınız sorunlara getireceğimiz ayrıcalıklı çözümlerin katkısıyla kurumunuza güç katın.

Uluslararası Standartlarda Proje Yönetimi

Sizlere özel çözümlerimizi deneyimli ve uluslararası Proje yönetim sertifikalarına (PMP) sahip kadrolarımızla sunuyoruz. Ayrıca firmamızda projelerimizin yönetimi CMMI L3 düzeyinde Proje Yönetim süreçlerine uygun şekilde yapılmaktadır.