fbpx
09:00 - 18:00

Danışmanlık ve Web Tasarımı

Online imajınızı iyileştirmek, kullanıcı deneyimi yüksek, modern ve hızlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız web danışmanlık hizmetlerimizle tanışın!

Danışmanlık

Alanında uzman yazılım, tasarım ve içerik ekibimizle mevcut web sitelerinizin güncel tasarım trendlerine uygunluğunu, teknik altyapısını, sayfalarının kullanışlılığını, görsellerinizin kalitesini ve makalelerinizin performansını ölçüyor, tüm sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun çözümleri bir proje halinde size sunuyoruz. Web sitenizi geliştirecek önerilerimizle birlikte dilerseniz size özel tasarım ve yazılım hizmetleri vererek kusursuz bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web Site Analizi

Web danışmanlık sürecimize ilk olarak web sitenizi inceleyerek başlıyor, ihtiyaçlarınızı belirlemeye odaklanıyoruz.

Markanızın internetteki kartviziti olan web sitenizin kodlama sistemini ve altyapısını, site haritasını, sayfa açılış hızlarını, menü yerleşimini, yönlendirme zincirini, responsive olup olmadığını, görsel öğelerini ve sayfa tasarımlarını analiz ediyoruz. En çok ziyaret edilen sayfalarınızı tespit ediyor, içeriklerinizin Google ve diğer arama motorlarındaki görünürlüğünü ölçüyoruz. Belirlediğimiz yazılım, görsel ve içerik hatalarını ayrıntılı bir raporla size sunuyoruz.

Web site trafiğinizi düşüren, rakiplerinizin gerisinde kalmanıza neden olan sorunları bulmak için detaylı bir incelemeyle işe koyuluyoruz.