fbpx
09:00 - 18:00

Yerinde Ve Uzaktan Destek Hizmetleri

Tark Teknoloji Çözümleri Bilgi Teknolojileri Sahip olduğu uzman Destek Kadrosu ile BT Sistemleriniz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşabilecek destek hizmetlerini en uygun maliyetler ile en kısa sürede çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Bilgi Sistemleri Yönetimi

Sistem yönetim maliyetlerinin oldukça yüksek ve zaman alır duruma gelmesi sebebiyle Bilgi Sistemleri yönetimi zorlaşmaktadır. Aeris Teknoloji Çözümleri Bilgi Sistemleri yönetim işlemlerinde kullanacağı yönetim yazılımları, envanterler, raporlamalar ve bu verilerin uygulanması konularında çalışmaktadır.

Profesyonel Bakım Destek Sözleşmeleri

Uzaktan Destek Hizmetleri, Yerinde Destek Hizmetleri, Destek Personeli Bulundurma Hizmetleri, Periyodik Bakım Hizmetleri seçeneklerinden yaralanabilirsiniz. Bakım sözleşmeleri yapıldığı süre içerisinde sistemin takip edilen, raporlanabilen bir yapı şekline gelmesi ve sistemin yeni çıkan güncel sürümlere yükseltilmesi teknolojinin kolaylıkla takip edilebilmesi şeklinde avantajlara sahiptir.

Destek Paketleri

Destek paketleri sistem yönetim işlemleri sırasında donamım ve yazılımlara yönelik şekil, zaman ve uygulanma şartları belirlenmiş ek garanti paketleridir. Destek paketleri garanti koşullarının yanı sıra belirli bir zaman içerisinde müdahale, çözüm seçeneklerini içeren paketlerden oluşmaktadır.